Informacje ogólne

Dodaj zdjęcie do Krewkarty

Drogi Pacjencie.

Jeśli życzysz sobie, by Twoja „Karta grupy krwi” była ze zdjęciem, to w bardzo prosty sposób musisz je dopisać do naszej bazy, z której będzie ono pobrane w chwili wystawiania Krewkarty. Dopisanie zdjęcia do bazy musi nastąpić w ciągu 48 godzin od pobrania krwi do badań (chyba, że placówka podała inne wytyczne) i wystarczy by było to selfie zrobione własnym telefonem.
UWAGA Cały proces dodania do bazy zdjęcia można przeprowadzić za pomocą telefonu i wygodnie dołączyć "selfie".
Wykonując to na komputerze należy wcześniej umieścić na nim zdjęcie, które zamierzamy mieć na Krewkarcie.
WAŻNE Zdjęcie powinno być formą zbliżone do zdjęcia dowodowego,
w formacie jpg i jeśli wykonujemy je we własnym zakresie (nie u fotografa, tylko selfie) to należy pamiętać by zrobić je sobie na jasnym, gładkim tle. Jak ostatecznie będzie ono wyglądało zobaczycie w ostatniej fazie dodawania zdjęcia, a jeśli będziecie niezadowoleni to możecie je zmieniać aż do skutku.
Przechodząc do opcji „DODAJ ZDJĘCIE DO KREWKARTY” koniecznie musicie posiadać adres e-mail. Proces dodania zdjęcia jest niezwykle prosty, a dodatkowo prowadzony przez nas krok po kroku. W ostatniej fazie, jak już wgracie swoje zdjęcie i okaże się, że jest nieprawidłowo obrócone to należy je edytować, przyciskiem „Edytuj zdjęcie”, a następnie przyciskiem „Obróć zdjęcie” ustawić je we właściwej pozycji i zatwierdzić OK – tak wprowadzone i zatwierdzone zdjęcie będziecie mieli na Krewkarcie. Zawsze gdyby zdjęcie Wam nie odpowiadało lub po dłuższym czasie stwierdzicie, że należy je zaktualizować to możecie się ponownie zalogować (ważne by pamiętać swój adres e-mail, który był użyty przy pierwszym logowaniu) i zmienić zdjęcie, a następnie udać się do placówki, która wydała Krewkartę i poprosić o jej duplikat. Prosząc o duplikat swojej „Karty grupy krwi” należy mieć świadomość, że za sam dokument i jego wydrukowanie trzeba będzie zapłacić (nie płacimy już za oznaczenie grupy krwi).
Zachęcamy do zdecydowania się na opcję Krewkarty ze zdjęciem choćby dla tego, że proces identyfikacji jest szybszy niż na podstawie numeru PESEL, a w sytuacji gdy nie mamy dodatkowego dokumentu z numerem PESEL to jest to jedyna forma identyfikacji, a co za tym idzie skorzystania z tego niezwykle ważnego dokumentu jakim jest Krewkarta.

[ DODAJ TERAZ ZDJĘCIE DO KREWKARTY ]